Systemy Ogrodzeniowe

Ogrodzenia aluminiowe

Aluminium jest materiałem odpornym na warunki pogodowe i nie ulega korozji, więc przez wiele lat nie musisz się martwić konserwacją ogrodzenia. Poszczególne części ogrodzenia systemu ZALU AluQuick są łączone bezspoinowo, co pozwala uniknąć mało estetycznych śladów spawania. System kilka rodzajów słupków oraz szeroką gamę wypełnień co sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć nawet najśmielszy projekt.Zastosowany w systemie AluQuick 20mm zamek gwarantuje swobodę wyboru wypełnienia. W zależności od indywidualnych preferencji możemy zastosować: aluminiowe profile malowane proszkowo, drewniane deski, profile kompozytowe, szkło, poliwęglan, polipropylen, stal oraz każdy inny materiał o grubości 20 mm.

ogrodzenie aluminiowe

Ogrodzenia panelowe

ogrodzenie panelowe

Ogrodzenia panelowe wyglądają nie tylko solidnie, ale również schludnie. Nasze realizacje są dopracowane w każdym szczególe i nie posiadają żadnych skaz. W ofercie znajdują się kompleksowe systemy ogrodzeniowe wykonane z profilowanych lub prostych paneli zgrzewnych. Są to produkty najwyższej jakości wykonane z niezawodnych materiałów oraz wyposażone w nowoczesne systemy montażu. Panele posiadają szerokość 250cm i różne wysokości mieszczące się w przedziale od 80cm do 250cm. Wymiary oczek to: 50x200mm. Panele wykonane są z drutu o średnicy 4mm lub 5mm, który zapewnia optymalną sztywność i stabilność ogrodzenia.

- Panele ogrodzeniowe w różnorodnych rozmiarach i barwach.
- Solidna i zwarta budowa, która zapewnia wysoką wytrzymałość mechaniczną.
- Wszystkie nasze panele ogrodzeniowe posiadają zabezpieczenie antykorozyjne. System zabezpieczeń antykorozyjnych w oferowanych przez Nas panelach znacznie przedłuża żywotność produktu. Podwójnie zabezpieczenie stali przed korozją pozwala cieszyć się nienagannym widokiem ogrodzenia przez wiele lat.

W pierwszej fazie produkt jest oczyszczany z wszelkich odprysków i niedoskonałości, następnie zostaje wytrawiony w roztworach kwasowych, po to by później zanurzono go w kąpieli cynkowej w temperaturze 440°-470°C. W takich warunkach cynk osiada na zewnętrznych i wewnętrznych powierzchniach profili, tworząc jedno z najlepszych i najtrwalszych zabezpieczeń antykorozyjnych. W kolejnym etapie materiał zostaje poddany obróbce mechanicznej, czyli ponownemu czyszczeniu. Dzięki tej operacji powierzchnia zostaje umyta i odtłuszczona, następnie przy pomocy aplikatorów elektrostatycznych nanoszona jest warstwa farby proszkowanej, która wygrzewana jest w temperaturze 180°–200°C. Po wykonanej polimeryzacji produkt finalnie jest gotowy do użytkowania.

Zadowolenie naszych klientów oraz jakość usług są dla nas najważniejsze, dlatego nasze ogrodzenia panelowe posiadają wieloletnią gwarancję.

Ogrodzenia palisadowe

Obecnie najbardziej popularnym rodzajem ogrodzeń posesyjnych są ogrodzenia palisadowe. Ich największą zaletą jest różnorodność i niezliczona liczba możliwych wzorów, która jest możliwa dzięki wykorzystaniu wielu materiałów(profili, rurek, blach pełnych i perforowanych)..
Zaletą palisadowych ogrodzeń jest atrakcyjny wygląd, który podkreśla charakter każdego terenu. Idealnie komponuje się zarówno z tradycyjną, jak i nowoczesną architekturą.
W swojej ofercie posiadamy kilkadziesiąt wzorów ogrodzeń palisadowych, najchętniej wybieranych przez klientów, ale możemy oczywiście na życzenie wykonać ogrodzenia również w innych wzorach. Możemy bez ograniczeń tworzyć ogrodzenia w dowolnych wzorach i wymiarach. Możemy całkowicie od początku zaprojektować nowy model lub złączyć dwa modele w jeden.
Nasze ogrodzenia, bramy i furtki produkujemy tylko z wysokogatunkowej stali, pochodzącej od wiodących polskich dostawców. Każdy element jest najpierw spawany, a dopiero potem cynkowany a następnie malowany proszkowo. Dzięki temu Nasze ogrodzenia palisadowe wyróżniają się bardzo wysoką jakością zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi panującymi w naszej strefie klimatycznej. Wszystko to sprawia, że otrzymujesz produkt z najwyższej półki i nie musisz się martwić, co się z nim będzie działo w przyszłości.
Ogrodzenia dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, a na życzenie klienta ogrodzenie możemy pomalować na każdy kolor z palety RAL.

Ogrodzenia palisadowe podzieliliśmy na trzy serie:

ogrodzenie palisadowe

Seria Classic, po prostu klasyka ogrodzeń metalowych. Proste i eleganckie płoty ogrodowe bez zbędnego przepychu. Oczywiście rodzaj i liczbę zdobień (rozet, szpiców i innych elementów ozdobnych) można dopasować do własnej wizji. Tego typu ogrodzenia metalowe najlepiej pasują do domów w stylu klasycznym oraz tradycyjnym. Dodatkowo świetnie komponują się z innymi elementami kutymi jak balustrady balkonowe, poręcze schodów, czy barierki tarasowe. Takie połączenia pozwalają zachować spójność stylu domu, ale razem mogą nadać mu nowy, oryginalny i niepowtarzalny styl.

ogrodzenie palisadowe

Seria Steel, to nowoczesne ogrodzenie, które doskonale wkomponuje się w tło każdego budynku, prostota i zdecydowany poziomy kierunek.Styl nowoczesny stawia na proste formy bez ozdób, harmonijne podziały oraz jednolite, neutralne barwy. Takie właśnie są panele ogrodzeniowe serii steel. Proste, metalowe, poziome deski tworzą, wraz ze światłami pomiędzy nimi, regularny kształt. Taka harmonia oraz proporcje są główną ozdobą tego ogrodzenia.Dowolnie można regulować prześwity co pozwala na zapewnienie większego stopnia prywatności.Mocno zabudowane ogrodzenie zapewni nam prywatność nawet przy ruchliwej ulicy. Natomiast lekki płot wyeksponuje walory naszego domu i ogrodu

ogrodzenie palisadowe

Seria Wood. Drewno w towarzystwie betonu to niezwykle nowoczesne połączenie, coraz częściej stosowane w otoczeniu nowej architektury. Równoważy surowość betonu i podkreśla harmonijny styl z naturą. Drewniane panele doskonale osłonią posesję, dodając jednocześnie nowoczesnej elegancji. Ciepłe, odcienie drewna świetnie wyglądają w zestawieniu z ciemnymi łupanymi powierzchniami. Grafitowe słupki wydobędą i podkreślą kolor drewna w ogrodzeniu

Ogrodzenia modułowe łupane

W Naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości ogrodzenia modułowe oraz łupane o wysokich walorach estetycznych oraz użytkowych. Polecamy te systemy ogrodzeń wszystkim, którym zależy na nowoczesnym i naturalnym wyglądzie oraz wieloletniej trwałości Materiał, z którego wykonane są ogrodzenia, idealnie nadaje się do wykorzystania w rozmaitych aranżacjach – dzięki czemu możemy budować interesujące współgrające ze sobą elementy przestrzeni. Oferujemy wiele wersji kolorystycznych, w tym odcienie jednolite oraz łączone. Bazujemy na materiałach tylko Największych, renomowanych producentów w kraju takich jak: DREW-BET JONIEC KOST-BET dzięki czemu możemy tworzyć ogrodzenia najwyższej jakości. Umowy dystrybutorskie oraz partnerskie pozwalają Nam oferować produkty modułowe oraz łupane w cenach producenta z dostawą na teren budowy ogrodzenia za pomocą samochodów ciężarowych z HDSem umożliwiającym samodzielny załadunek i rozładunek tego pojazdu. Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy indywidualną darmową wycenę

ogrodzenie modułowe łupane

Ogrodzenia gabionowe

Wykorzystywanie gabionów jako elementów nowoczesnego ogrodzenia to doskonały pomysł, coraz częściej stosowany przez Inwestorów. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości stali do budowy gabionu oraz kamienia naturalnego do jego wypełniania produkt idealnie wkomponuje się w otoczenie. Ogrodzenia gabionowe dają nam szerokie możliwości aranżacyjne. Do wypełnienia ogrodzenia mogą zostać użyte różnego rodzaju kamienie polne lub ozdobne, a także kruszywo. Ogrodzenia gabionowe to skuteczne i proste rozwiązanie dla osób ceniących sobie spokój oraz prywatność.

Konstrukcja gabionowa jako ogrodzenie ma bardzo dobre właściwości akustyczne oraz dźwiękoszczelne, dzięki czemu na posesji panuje cisza i spokój. Ogrodzenia z gabionu zapewniają wysoki poziom prywatności. Prostopadłościenna przestrzeń stanowi murek, który może skutecznie odgrodzić posesję, np. od ruchliwej ulicy. Ogrodzenia gabionowe sprawdzą się również jako odgrodzenie miejsc, których nie chcemy eksponować, np. śmietniki.

Wymiary gabionów wykonane są pod konkretne zamówienia i zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Wielkość oczka siatki to 5cm x 20cm. Dzięki specjalnej technologii wykonania, a także odpowiedniemu zabezpieczeniu przed korozją, produkowane przez nas kosze gabionowe charakteryzują się wysoką trwałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne i zmienne warunki atmosferyczne. Panele wykonane są z drutów stalowych ocynkowanych lub ocynkowanych malowanych na kolor metodą proszkową.

ogrodzenie gabionowe

Ogrodzenia przemysłowe

ogrodzenie aluminiowe

Oberujemy bogaty wybór ogrodzeń przemysłowych, które doskonale nadają się do zabezpieczenia i wydzielenia terenów użyteczności publicznej, terenów wojskowych, sportowych oraz produkcyjnych

 • - W naszej ofercie znajdziesz przemysłowe ogrodzenia panelowe
 • - Ogrodzenia panelowe wykonane są z wysokiej jakości paneli kratowych
 • - Ogrodzenia segmentowe
 • - Oferujemy również proste ogrodzenia z siatki
 • - W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór rodzajów siatek: siatki zgrzewne, siatki hexoidalne, ocynkowane, powlekane PCV, siatki leśne oraz hodowlane.

Ogrodzenia przemysłowe STAKET charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a dzięki swojej budowie wyglądają doskonale okalając budynki oraz tereny. Stworzone z myślą o wymagającym Kliencie są odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu posłużą wiele lat.

Security

Security to nic innego jak drut kolczasty oraz ostrzowy - koncetrina. Zasieki w zależności od średnicy mają bardzo zróżnicowane zastosowania. Stosowane są jako zwieńczenie ogrodzeń przemysłowych i obwodnic wojskowych, zabezpieczenia wygrodzeń wewnętrznych w zakładach karnych i aresztach śledczych oraz do tworzenia mobilnych barier przy wejściach do ambasad, czyniąc je znacznie trudniejszymi do pokonania. Drut ostrzowy to rodzaj zapory agresywnej, to znaczy takiej, która powoduje obrażenia u osoby próbującej są sforsować. Stosowany jest jako zakończenie i zabezpieczenie ogrodzeń w miejscach i obiektach, które wymagają szczególnej ochrony. Zasieki powstają z wysokiej jakości drutu sprężynowego, na którym zaciśnięta jest stalowa taśma z naciętymi ostrzami, pospinanego w odpowiedni sposób złączkami.

ogrodzenie aluminiowe

Ogrodzenia betonowe

ogrodzenie aluminiowe

Nasza firma oferuje bogatą paletę prefabrykatów betonowych najwyższej jakości, która jest potwierdzona przyznanym trzykrotnie EURO CERTYFIKATEM.

Jako dystrybutor i wyknawca m.in. ogrodzeń betonowych Oferujemy wyczerpujący inwentarz trwałych i solidnych prefabrykatów betonowych, odpornych na skutki działania czynników zewnętrznych. Udoskonalane latami, labolatoryjne receptury zapewniają trwałość, a także bezpieczeństwko i prywatność.

Nasze ogrodzenia betonowe oferujemy w postaci jednostronnej oraz dwustronnej w szerokiej gamie estetycznych wzorów imitujących np. drewno, cegłę czy piaskowiec. Montowana, w odpowiedniej głębokości konstrukcja opiera się na systemie słupów zbrojnych, instalowanych na żelbetonowych płytach. Konstrukcja nie wymaga konserwacji.

Zabezpieczenia antykorozyjne

Trwałośc na lata

Wszytkie elementy ogrodzeń posesyjnych STAKET poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemiczne kostrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń przed korozją przez dziesiątki lat.

Efektywna ochrona

Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia STAKET nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.

System duplex - podwójna ochrona

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń STAKET. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia będą wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość odbioru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.

Sprawdzone w każdych warunkach

Powłoki cynkowa oraz lakierowa są odporne na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewniają optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.
Oferowane przez nas ogrodzenia produkowane są z surowej stali, następnie cynkowane ogniowo lub galwanicznie i malowane metodą proszkową. Elementy produkowane w tej technologii to przede wszystkim solidne połączenia oraz eliminacja potencjalnych ognisk korozji.

Furtki i bramy

Brama wjazdowa to wizytówka każdej posesji. Oferujemy duży wybór wzorów oraz kolorów. Jesteśmy przekonani, że bez trudu dopasujesz bramę do ogrodzenia, domu i charakteru całej posesji. Możesz wybrać spośród kilku dostępnych kolorów lub zamówić usługę malowania proszkowego na dowolny kolor z palety RAL. Ciekawe wzornictwo sprawia, że brama będzie wspaniałym uzupełnieniem posesji. Dopasujemy bramę i furtkę do całości ogrodzenia tak, by stanowiło spójną całość. Na specjalne życzenie brama może zostać wyposażona w dodatki, takie jak automatyka, fotokomórki, automatyczne zamykanie po określonym czasie. Gwarantujemy fachowy oraz szybki montaż. W zależności od preferencji lub możliwości adaptacji w terenie proponujemy bramy wjazdowe: przesuwne, dwuskrzydłowe lub łamane.

ogrodzenie aluminiowe

Archuitektura Ogrodowa

Pergole aluminiowe

Pergole aluminiowe - nowoczesna, prosta i praktyczna forma zadaszenia tarasu oparta na ruchomych panelach aluminiowych umożliwiających płynną regulację nasłonecznienia tarasu. Otwierane zadaszenie skutecznie chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz opadami deszczu, tworząc komfortową przestrzeń, doskonale dostosowaną do Twoich potrzeb. Wyposażając pergolę w zintegrowane ekrany boczne, nagłośnienie, oświetlenie LED lub ogrzewanie możesz korzystać w niej również wieczorami i przy gorszej pogodzie.
Poznaj wszystkie możliwości naszych pergoli i zaprojektuj z nami swój wymarzony taras. Pomożemy zaplanować go w szczegółach i zrealizujemy projekt, dając gwarancję najwyższej jakości.

ogrodzenie aluminiowe

Mała architektura ogrodu

ogrodzenie palisadowe

Elementy małej, architektury pełnią kluczową rolę, to one świadczą o przemyślanym i dopracowanym projekcie przestrzeni. Szeroka oferta produktowa obejmuje wyroby ze stali nierdzewnej, stali ocynkowanej oraz malowanej proszkowo i innych materiałów pomocniczych np. drewno i plexi. W ofercie posiadamy:

 • - kraty i osłony na drzewa
 • - donice
 • - ławki i stoły
 • - leżaki i siedziska
 • - kosze na śmieci
 • - bariery trawnikowe
 • - bloakdy parkingowe
 • - stojaki, słupki uliczne i wiele innych.

Jakość, funkcjonalność, trwałość, estetyka a zarazem przystępna cena to cechy, które charakteryzują nasze wyroby. Oferujemy produkty zaprojektowane z wyobraźnią. Do ich produkcji używane są wyłącznie materiały najwyższej klasy, pod tym względem nigdy nie idziemy na kompromis. Oferta naszej firmy systematycznie poszerzana jest o nowe wyroby. Nie boimy sie nowych wyzwań, jesteśmy otwarci na nowe pomysły.

Nad opracowaniem każdego projektu pracują specjaliści, którzy dbają zarówno o wysoki standard wykonania, jak i o dopracowany wygląd. Poza stałą ofertą realizujemy również indywidualne projekty klienta. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom służymy poradą i pomocą przy kreowaniu produktu. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny koncept na podstawie dokumentacji bądź dostarczonego wzoru. Podejmujemy sie nietypowych zamówień, których realizacja wymaga zastosowania oryginalnych rozwiązań.

Galanteria betonowa

Beton architektoniczny to popularny surowiec, z którego coraz chętniej korzystają klienci indywidualni, profesjonalni architekci wnętrz oraz architekci krajobrazu. Na tę sytuację w głównej mierze wpływ ma fakt, że jest to tworzywo bardzo uniwersalne. Z powodzeniem może posłużyć jako materiał wykończeniowy zarówno na ścianę, posadzkę jak i taras lub ogrodzenie. Szerokie spektrum zastosowań oraz niezwykła trwałosć, to bez wątpienia największe zalety betonu architektonicznego.

W ofercie posiadamy:

 • - meble z betonu architektonicznego
 • - donice betonowe
 • - szereg ław i siedzisk
 • - płyty tarasowe i ogrodowe z betonu architektonicznego

W dzisiejszych czasach coraz częściej wykorzystuje się nowoczesny, industrialny sposób wystroju wielu wnętrz. Cechuje się on przede wszystkim surowością i prostotą, co nadaje mu niezwykły charakter. Pożądając za trendami nasza firma przygotowała bogaty wybór mebli z betonu architektonicznego - stoliki, stołki, krzesła czy szezlongi.

Meble betonowe, które oferujemy, z pewnością będą ciekawym elementem aranżacji zarówno wnętrz, jak i ogrodów, tarasów czy działek. Świetnie sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach czy ogrodach, ale będą także dobrym rozwiązaniem w przypadku poczekalni bądź biur i firm wielu branż. Połaczenie stolików, krzeseł, stołków i donic z pewnością będzie ciekawym sposobem na wyposażenie wnętrza.

Wszystkie produkty Moderm Line z betonu architektonicznego powstają w oparciu o technikę handmade oraz zabezpieczone są autorskim systemem Anti-graffiti Protection.

Zapraszamy do współpracy oraz bezpośredniego zapoznania się z jakością naszych produktów.

ogrodzenie aluminiowe