Strona główna strzałki Galeria realizacji

Opis firmy

W 2018 roku firma Edi-Met

która od 25 lat wytwarza, opracowuje i wdraża różnorodne systemy montażu ogrodzeń utworzyła markę STAKET aby pod tym brandem oferować kompletne systemy ogrodzeniowe. w naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia aluminiowe, stalowe, drewniane, gabionowe, panelowe, łupane, bramy, furtki i wiele innych.

Poza ofertą systemów ogrodzeniowych znajdą Państwo u Nas również wszelkie niezbędne akcesoria ogrodzeniowe, usługę montażu, architekturę ogrodu, balustrady i galanterię betonową. Mamy w ofercie gotowe projekty, jak również wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów którzy chcą zrealizować swoje pomysły.

Na rynku ogrodzeniowym działamy od roku 1994. Dzięki stosowaniu najwyższej jakości materiałów i dokładności szybko zyskaliśmy stałych klientów z którymi współpracujemy po kilka a nawet kilkanaście lat. Jesteśmy producentem, dostawcą oraz wykonawcą kompletnych systemów ogrodzeniowych oraz bram i furtek.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami aby zapewniać naszym Klientom produkty spełniające najwyższe standardy. Staramy się tworzyć ogrodzenia funkcjonalne, które nie tylko spełniają swoją rolę, ale sprawiają swoim użytkownikom przyjemność i "cieszą oko". Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania udzielając wszelkich możliwych wyjaśnień i sporządzając stosowną wycenę. Pomożemy w wyborze najlepszych rozwiązań i technologii dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

pattern

Opis oferty

Głównym przedmiotem działalności firmy STAKET jest produkcja i dystrybucja ogrodzeń oraz nowoczesne formy aranżacji ogrodu. Jesteśmy młodym, dynamicznie działającym zespołem, wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy wszystko, co potrzebne do stworzenia nowoczesnego i funkcjonalnego ogrodzenia. Nasze produkty dostępne są w wielu kolorach oraz wzorach. Gwarantujemy najwyższą jakoś zarówno oferowanych produktów, jak i usług montażowych

Działamy głównie na terenie południowej Polski, obsługując zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych bezspoinowych systemów aluminiowych pozwalających na realizację nowoczesnych konstrukcji takich jak: ogrodzenia, balustrady, wiaty, carporty, bramy skrzydłowe, bramy przesuwne, furtki, zabudowy tarasów, pylony reklamowe oraz ściany prywatności.

W ofercie posiadamy kilkadziesiąt wzorów przęseł ogrodzeniowych, bram i furtek metalowych i drewnianych, ogrodzeń palisadowych oraz przemysłowych, ogrodzenia panelowe, z siatki, podmurówki systemowe, akcesoria do montażu ogrodzeń, nowoczesne ogrodzenia gładkie i łupane. Zapraszamy!